לפלנד

טיול מהאגדות - מסע חורף ללפלנד

בקצה הצפוני של סקנדינביה, הרחק מאוד מכאן, ממוקמת לפלנד – חבל ארץ קסום ומסתורי. המקום משתרע על פני שטח רחב ונחלק בין ארבע ארצות, עם נופים ארקטיים מרהיבים ואטרקציות מרגשות כמו אופנועי שלג, מזחלות כלבי האסקי ודיג מתחת לקרח. ללפלנד יש הרבה מה להציע למבקרים, בין אם בחרו לטייל עצמאית או בטיול מאורגן. לפלנד – היעד האולטימטיבי לטיול החורף הבא שלכם! אנו חזרנו מטיול ביעד זה עם המון המלצות וטיפים שיעזרו לכם בהכנות ותכנון טיול בלפלנד.

לפני שנפרט על האטרקציות המרכזיות בלפלנד, דעו לכם, שלמרות הטמפרטורות הקפואות השוררות בלפלנד (נעה בין 10- ל- -20 ) זהו היעד שדורש הכי מעט היערכות ואין צורך להביא איתכם את כל הבגדים החמים שיש לכם בארון, מאחר ומצטיידים במרכזי הציוד בחרמוניות, נעליים וציוד טרמי מתאים.
ציוד זה ילווה אתכם לאורך כל הטיול.
יחד עם זאת, מומלץ להביא גרביים עבות וכפפות ואפילו לדאוג לעטות כמה שכבות שלהם, על מנת שיחממו אתכם באיזורים החשופים של כפות הידיים והרגליים. כדאי גם לבחור בכפפות טאצ' למסף מגע כדי שתוכלו להשתמש בטלפון ולצלם בלי להסיר כל פעם את הכפפות מהידיים.

איילי הצפון הם אחד הסמלים של לפלנד. האטרקציה הכוללת ביקור בחוות איילי הצפון שם התאפשר לנו להתרשם מהם מקרוב. לאחר מכן הצטרפנו לרכיבה על מזחלות הרתומות לאיילי הצפון.
מידע נוסף ורכישת האטרקציה תוכלו למצוא כאן >

מזחלות כלבי האסקי

חוויה בלתי נשכחת של רכיבה על מזחלות הרתומות לכלבי האסקי. בכל מזחלת נמצאים שני אנשים. אחד יושב והשני עומד מאחור ושולט על קצב הריצה של הכלבים. לפני הרכיבה מקבלים הוראות מהמדריך. 
אורך המסלול: כ-שעה וחצי.
מחיר: ₪564
מידע נוסף ורכישת האטרקציה תוכלו למצוא כאן >

מזחלות כלבים לפלנד

ארמון הקרח

זהו מלון מיוחד הנבנה בכל שנה מחדש . הוא עצמו עשוי מקרח וכולל פסלים שכולם עוצבו ונחצבו בקרח

ארמון הקרח לפלנד
ארמון הקרח לפלנד

רכיבת אופנועי שלג ודייג בקרח

רכיבה על אופנועי שלג לאורך גבעות ויערות מושלגים והאגמים הקפואים. ניתן לשלב אטרקציה זו עם אטרקציית דייג בקרח בה המדריכים נותנים ציוד מיוחד ומלמדים איך לקדוח בקרח ולנסות לדוג את הדגים שמתחתיו.
מחיר: ₪417 ללא דייג
           ₪617 כולל אטרקציית דייג בקרח
מידע נוסף ורכישת האטרקציה תוכלו למצוא כאן >

רכיבת אופנועי שלג לפלנד
דייג בקרח

שייט על סיפונה של שוברת קרח

שייט במפרץ הקפוא על שוברת הקרח. מהספינה העצומה ניתן לראות איך היא מבקעת את האגמים הקפואים וגושי הקרח העצומים, אטרקציה זו כוללת גם ירידה מהסיפון ושחייה בבריכה בקרח לבושים בציוד מיוחד שפותח ע"י נאס"א ומותאם לשחייה הקפואה.
מידע נוסף ורכישת האטרקציה תוכלו למצוא כאן >

שוברת קרח לפלנד
שוברת קרח לפלנד

הכפר של סנטה קלאוס

בכפר תמצאו מגוון אטרקציות עבור הילדים. מגוון חנויות ואפילו מפגש עם סנטה קלאוס. כל הכפר באווירת חג המולד.
מידע נוסף ורכישת האטרקציה תוכלו למצוא כאן >

הכפר של סנטה קלאוס

גן חיות ארקטי

בגן חיות הבר ראונה (Rauna), תמצאו בעלי חיים ארקטיים החיים במקום בסביבתם הטבעית: דובי קוטב, איילים, זאבים ארקטיים, ועוד.
מידע נוסף ורכישת האטרקציה תוכלו למצוא כאן >

גן חיות ארקטי לפלנד

סיור לילי לצפייה בזוהר הצפוני

במידה ומזג האוויר מאפשר זאת תזכו לצפות בתופעת טבע מהמסקרנות ביותר בעולם "הזוהר הצפוני", בה השמיים בלילה מוארים בשלל צורות וצבעים בעיקר בירוק. מראה קסום ומיוחד שפשוט אסור לפספס! 
מידע נוסף תוכלו למצוא כאן >

לפלנד


עוד אטרקציות חורף בלפלנד תוכלו למצוא כאן

לסיכום, אם אתם מחפשים לצאת לטיול מיוחד בקוטב הצפוני ואתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת לילדים או למבוגרים אנחנו ממליצים על הטיול המיוחד הזה!
במידה ותבחרו בטיול מאורגן ולא עצמאית אנחנו נסענו עם טיול מאורגן של אשת טורס.

חופשה מהנה!

error: Content is protected !!
דילוג לתוכן